Eesti keele e-kursused "Keeleklikk" ja "Keeletee"


Tere tulemast suurimale eesti keele e-kursuste veebilehele!

Siinsed kursused on mõeldud nii alles eesti keelt õppima asujale kui ka juba edasijõudnud keeleõppijale. Oleme jaganud kursused vastavalt keeletasemetele kaheks:
Keeleklikk

"Keeleklikk" sobib algajale õppijale, kes tahab jõuda A2‑tasemele

Kursus koosneb 16 peatükist, mis hõlmavad kokku 200 animatsiooni, üle 100 video, mis seletavad grammatikat ja umbes 1200 harjutust.

Keeletee

"Keeletee" sobib edasijõudnud õppijale, kes tahab jõuda B1‑tasemele

Kursus koosneb 13 peatükist, mis sisaldavad autentseid intervjuusid, animatsioone, grammatikavideosid, rohkelt harjutusvara ning teste.

Kursused on tasuta kättesaadavad kõigile, kes soovivad oma eesti keele oskust arendada.

Mõlemal kursusel on õpe nii inglise kui vene keele baasil ning kursused sobivad nii iseõppijatele kui ka neile, kes õpivad rühmas keelekursusel. Kursused on mõeldud täiskasvanud õppijatele, kes soovivad õppida eesti keelt suhtlemiseks igapäevastes olukordades.

Õppijaid toetab ka eesti keele õpetaja, kellega õppijad saavad e-posti teel vahetada kirjalikke tekste. Kursused on tasuta kättesaadavad kõigile, kes soovivad oma eesti keele oskust arendada.

E-kursus "Keeleklikk" on autasustatud Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Euroopa Komisjoni tunnuskirjaga võõrkeele õpetamise uuendamise eest ning see on valitud 2014 aastal parimaks eesti keele alaseks teoks nii žürii poolt kui ka rahvahääletusel.

Keeleõppesisu autorid on Leelo Kingisepp ja Marju Ilves
Keeleõppeprogrammi autor on Hydraco OÜ

Keelekliki ja Keeletee projektid on rahastatud Euroopa Sotsiaalfondi ning Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt.


Ettepanekud, kommentaarid ja küsimused on oodatud kursuse haldajale aadressil keeletee@hydraco.ee.